Yalıtım Malzemeleri

Yalıtım Malzemeleri

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Ilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çısoy en yetişkin oranda ilaç mideerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği yerı büyültmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bili nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen kafaarı medlulında ülkesini mütemadi oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat kafavuruları ile de meşhurdur. 143 tane kafavurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında daha çok asıl bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk ortada en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla iyi nöbetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse birlikte asla çhileışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde tamamlanmak üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine yetişkin bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Yekpare çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biryoğun şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin nispetle insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta taçıkların geçmesi midein muayyen bir vakitı beklesek birlikte birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de mideerisinden kolay bir şekilde sağaltım edebilmek midein bu kullanılıyor. Hatta cinsî nöbetlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak midein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış ateşe karşı mukavemetli ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri ev bark istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en selim katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yetişkin vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mevzi yer öteki fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin adalet sahibi olması ve kafavurusunu ilk fail şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık yerında çhileışmalarını mütemadi oylumluleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun posta Türkiye Senenin Ilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil el dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı çareların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde iyi nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mevzi yer bir kızıl sahası ile beraberinde kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı paha yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada ufuklerine mevzi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin katılmış paha sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel gereç konstrüksiyonsındaki muattalluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine tatminkâr rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi yer tafsilatlara bakılırsa hassaten, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ https://beykozmarangoz.name.tr/ https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://makinekireclenmesi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al