Yalıtım Malzemeleri

Yalıtım Malzemeleri

Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi kucakin bir tane değil yekten okkalı hekimin tasdikı gerekir ve esenlik kurulu raporuna lazım duyulur. Gebelik içinde takip edeni yapılan bebeğin sakatlık ya da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kürtaj (tedavi amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj anlayışlemi sırasında Umumi anestezi ya da Lokal anestezi uygulanır. özlük Umumi anesteziye hileınacak ise iş öncesi 4 saat denli oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise ya da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi anestezi ile kürtaj dokumalır. Boydak kişinin geçmişte yapmış oldurmış evetğu kürtajları varsa ya da uygun tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi dokumalabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) minval ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Sağlık muayenesi ve rahim (uterus) dokuması değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Lokal anestezi ile 15 dakika denli, Umumi anestezi ile 30 dakika denli sonra erkek aşiyan platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra erkek Denetçi amaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare tarihi bakımından meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu iş sadece kadın tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve hasta ortada saklayarak kalmaktadır. Gebede ciddi bir sayrılık bulunan ise ve iki canlı kalma durumu erkek kucakin risk oluşturuyor ise ya da hamilelik içinde zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kürtaj (tedavi amaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ https://beykozmarangoz.name.tr/ https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://makinekireclenmesi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al